Aletli Pilates Dersleri ile Adım Adım Mutluluk

Bugünkü blog yazımızda sizlere Suadiye Aletli Pilates dersleri ile sağlıklı, dinamik ve zinde bir yaşama adım atan öğrencilerimizden görüntüler sunacağız. Daha önceki yazılarımızda Aletli Pilates’in faydaları ve insan bedenine olan etkilerinden söz etmiştik. Suadiye Aletli Pilates dersleri ile sağlıklı bir bedene, güçlü ve uzun kaslara sahip olabilirsiniz. Detaylar için tıklayın.

aletli pilates dersleriAletli Pilates dersleri ile her yaştan öğrenci ile her ihtiyaç grubuna yönelik çalışmalar yapıyoruz. Derslerimize katılanlar sadece sıkılaşmak ya da zayıflamak isteyenler değil. Aynı zamanda stretching yapmak isteyen balerin ve dansçılar, kas yoğunluklarını korumak isteyen sporcular da Aletli Pilates derslerini tercih ediyorlar.

Suadiye Aletli Pilates dersleri ile öğrencilerimiz günden güne gelişen bedenlerini her ders bir adım öteye götürüyorlar. Onlardaki bu gelişmeyi görmek bizleri çok sevindiriyor. Başlarda zorlandıkları ve yapamayacaklarını düşündükleri hareketleri yaptıkça motive oluyor, daha zor hareketleri yapmak için sabırsızlanıyorlar.

 

Aşağıdaki videomuza tıklayarak derslerden kısa bir görüntü izleyebilirsiniz.

 


Suadiye Aletli Pilates dersleri için Reformer Cadillac ve Trapez aletlerini kullanıyoruz. Derslerimiz 3 temel üzerine kurulu: güçlenmek, esneklik kazanmak ve mutlaka eğlenmek!

Sağlıklı bir beden bizlere yaşlılıkta olduğu kadar gençlikte de gerekli. Çünkü gençlikte ne ekersek, yaşlılıkta da onu biçiyoruz. Aletli Pilates dersleri ile yaşlılıkta oluşabilecek kemik erimesi ya da eklem problemlerinin önüne geçebiliyoruz. Kifoz, lordos ve skolyoz gibi duruş bozuklukları da yine Aletli Pilates dersleri ile düzeltilebiliyor.

suadiye pilates

Günden güne bedenlerindeki değişim ve gelişimi gören öğrencilerimiz Pilates’i mutlulukla özdeşleştiriyorlar. Suadiye Aletli Pilates dersleri ile bir beden ne kadar değişikliğe uğrayabilir diye soracak olursanız, cevabı Pilates’in yaratıcısı Joseph Pilates’ten dinleyelim:

“Sadece 10 derste kendinizi daha iyi hisseder, 20 derste daha iyi görünür, 30 derste tamamen farklı bir vücuda sahip olursunuz.”

Siz de Suadiye Pilates derslerimize katılarak bedeniniz üzerinde mucizeler yaratabilirsiniz!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.