Eğitmenlerimiz

F. Gül Yanık

F. Gül Yanık

Aletli ve Mat Pilates Eğitmeni
1981 İstanbul doğumlu, Sabancı Üniversitesi Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Gül Yanık, spor hayatına ortaokul yıllarında başladı ve lisanslı hentbolcu olarak 10 sene boyunca çeşitli 1. lig takımlarında yer alıp, uluslararası birçok turnuvaya katıldı. Kurucusu olduğu G-Studio’da eğitim vermeye devam etmektedir. Sahip olduğu eğitim ve antrenörlük sertifikaları:
Cansu Özer

Cansu Özer

Aletli ve Mat Pilates Eğitmeni
1980 İstanbul doğumlu, Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Bölümü mezunu olan Cansu Özer, ortaokul yıllarından itibaren çeşitli kulüplerde voleybol oynadı. Pilates eğitmenliği yapmaya başlamadan önce gazete ve kitap editörlüğü yaptı; çeşitli yayınlara yazar olarak katkıda bulundu. Evli ve bir kız çocuğu annesidir. Sahip olduğu eğitim ve antrenörlük sertifikaları:
Nihan Acar

Nihan Acar

Aletli ve Mat Pilates Eğitmeni
1983 Manisa doğumlu, Ankara Ü. Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü mezunu olan Nihan Acar, Basketbol ve Badminton 1.Kademe Antrenörüdür. Pilates System ve Peak Pilates gibi uluslararası
Nuran Oğuz

Nuran Oğuz

Aletli ve Mat Pilates Eğitmeni
1966 İstanbul doğumlu, Almanya’da Abends Academy Rhythmic Gymnastics okulu mezunu olan Nuran Oğuz, 1988 yılında Almanya’nın Hessen eyaletinde düzenlenen olimpiyatlarda atletizm alanında ülkemizi temsil etmiştir. Türkiye’de 1991 yılından bu yana Pilates, Ritmix, Gymmix, Cardiomix, Step, Tai-Box alanlarında eğitim vermektedir.
Özlem Hoşcan

Özlem Hoşcan

Aletli ve Mat Pilates Eğitmeni
16 yıl uluslararası ve kurumsal şirketlerde pazarlama iletişimi, marka yönetimi ve proje yönetimi alanlarında hizmet verdikten sonra, Pilates ve Yoga’ya yönelen Özlem Hoşcan, aldığı eğitimlerin yanı sıra, farklı hocalar ile çalışarak veya workshop’lara katılarak, kendisini ve bakış açısını geliştirmeye devam ediyor. Sahip olduğu eğitim ve antrenörlük sertifikaları:
Şule Çelik

Şule Çelik

Aletli ve Mat Pilates Eğitmeni
1982 doğumlu, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Şule Çelik, çeşitli kurumsal firmalarda çalıştıktan sonra hobi olarak yaptığı Pilates için eğitim almaya başlamıştır. 2015 yılından beri Pilates eğitmenliği yapmaktadır. Sahip olduğu eğitim ve antrenörlük sertifikaları:

Pin It on Pinterest

Open chat
Whatsapp Mesajı Gönderin