Eğitmenlerimiz

F. Gül Yanık

F. Gül Yanık

Aletli ve Mat Pilates Eğitmeni
1981 İstanbul doğumlu, Sabancı Üniversitesi Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Gül Yanık, spor hayatına ortaokul yıllarında başladı ve lisanslı hentbolcu olarak 10 sene boyunca çeşitli 1. lig takımlarında yer alıp, uluslararası birçok turnuvaya katıldı. Kurucusu olduğu G-Studio’da eğitim vermeye devam etmektedir. Sahip olduğu eğitim ve antrenörlük sertifikaları:
Nil Ulumeriç

Nil Ulumeriç

Aletli ve Mat Pilates Eğitmeni
1981 doğumlu, Kocaeli Üniversitesi Pazarlama Mezunu olan Nil Ulumeriç, Pilates’e adım attıktan sonra mesleğini aşka dönüştürerek 2012 yılından beri Pilates eğitmenliği yapmaktadır. Sahip olduğu eğitim ve antrenörlük sertifikaları:
İlknur Aydın Varsın

İlknur Aydın Varsın

Aletli ve Mat Pilates Eğitmeni
1985 İstanbul doğumlu, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu İlknur Aydın, Londra Ekonomi Üniversitesi’nin Türkiye’de onaylı olarak belge verdiği ‘Eğitişim Kariyer Enstitüsü’nde; Reklamcılık, Halkla İlişkiler, Satış Pazarlama gibi birçok uzmanlık alanında eğitimler aldı. İş hayatının yanı sıra dansa özel ilgisi ile 2005 yılında Mady Dans Akademisi dans eğitimi,
Özlem Elman

Özlem Elman

Aletli ve Mat Pilates Eğitmeni
1976 doğumlu, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu Özlem Elman, Sait Sökmen Bale ve Modern Dans ile hareket dünyasına adım attı. Hobi olarak Step ve Aerobik dersleri alarak Hillside, Gold’s Gym ve Polat Otellerinde dersler verdi. Ardından Pilates ile tanışınca, bu kusursuz egzersiz sisteminin büyüleyici etkisi eşliğinde 2013’te eğitimlerini tamamlayarak ders vermeye başladı.
Nihan Acar

Nihan Acar

Aletli ve Mat Pilates Eğitmeni
1983 Manisa doğumlu, Ankara Ü. Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü mezunu olan Nihan Acar, Basketbol ve Badminton 1.Kademe Antrenörüdür. Pilates System ve Peak Pilates gibi uluslararası
Şule Çelik

Şule Çelik

Aletli ve Mat Pilates Eğitmeni
1982 doğumlu, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Şule Çelik, çeşitli kurumsal firmalarda çalıştıktan sonra hobi olarak yaptığı Pilates için eğitim almaya başlamıştır. 2015 yılından beri Pilates eğitmenliği yapmaktadır. Sahip olduğu eğitim ve antrenörlük sertifikaları:

Pin It on Pinterest

Whatsapp Mesajı Gönderin