Suadiye Bale Okulu olarak senenin son Bale dersinde miniklerimize sürpriz bir yeni yıl partisi yapalım dedik. Minik balerinlerimiz için salonu baştan aşağı süslerken çok eğlendik! Hiçbir şeyden habersiz çocuk bale sınıfına giren öğrencilerimiz dersten çıktıktan sonra bol ışıklı, renkli ve balonlu kutlamayı görünce ağızları kulaklarında hemen ortama adapte oldular. Normal tabii, onların doğaları bu… Sayelerinde biz de içimizdeki coşkuyu ne kadar büyürsek büyüyelim kaybetmememiz gerektiğini hatırladık.

Hep birlikte yeni yıl coşkusunu yaşarken bol bol dans ettik, şarkılar söyledik. Yılbaşı kurabiyeleri ve hediye sepetimizi gören çocuklarımızın yüzlerinde oluşan tebessüm her şeye değer!

Aşağıda yeni yıl partimizin minik bir kesitini sizlerle paylaşıyoruz.

Yeni yılı hem bale yaparak hem de eğlenerek karşılamak hepimize çok iyi geldi. Birbirinden yetenekli miniklerimizle kendi çocukluk günlerimizi hatırladık ve onlarla çocuk olduk. Bale okulumuzun çatısı altında yüzü gülen çocuklarımızı görmek yaptığımız işin keyfini bize bir kere daha hatırlattı. Geleceğe dair sanatsal yönü güçlü çocukların yetişmesine katkı sağladığımız için gururluyuz.

G&G Suadiye Bale Okulu olarak hepinize İYİ SENELER!
Hep çocuk kaldığımız rengarenk, pırıl pırıl, aydınlık bir yıl olsun!

Leave a Reply

Your email address will not be published.