Bale sanatının çocukların vizyonuna neler kattığına ve fiziksel olarak her çocuğumuzun bedenindeki ve duruşundaki değişime şahit olma duygusunu velilerimizle birlikte yaşıyoruz. Çocuk Bale dersleri ile çocuklar küçük yaşta klasik müzik dinleme alışkanlığı da ediniyorlar. Öğrendikleri Bale adımlarını hep bu müziklerle hatırladıkları için müzik kulakları çok değişiyor, gelişiyor.

Bale dersleri vesilesi ile birbirleriyle kaynaşan çocukların zevkli bir sosyal paylaşım ortamında bulunmalarına katkı sağladığımız için mutluyuz. Biz her zaman “Paylaşmayı bilmek çoğalmaktır!” diyoruz.  Ve çoğaldıkça her şeyin daha anlamlı hale geldiğine şahit oluyoruz.

Şimdi de aldığımız güzel bir haberi sizinle de paylaşmak istiyoruz. Bale öğrencimiz 5,5 yaşındaki Ela Uysal bu sene Mimar Sinan Çocuk Konservatuvarı Bale Bölümü’nü kazandı! Sanat hayatına bizimle adım atan Ela’mızın başarısından dolayı G&G Bale Okulu olarak kendisiyle gurur duyuyoruz. Dileriz bundan sonraki Bale hayatında başarı ve ödüller Ela’yı bulsun. Yolu açık olsun!

ela

Leave a Reply

Your email address will not be published.