Paylaşmayı Bilmek Çoğalmaktır – Bağdat Caddesi Suadiye G&G

Paylaşmayı bilmek çoğalmaktır.

Bağdat Caddesi Suadiye semtindeki okulumuza bale dersleri, mat ve aletli pilates dersleri, yoga dersleri ve zumba dersleri ile yaşam kalitesini arttırmak isteyen herkesi bekliyoruz.

Paylaşmayı bilmek çoğalmaktır sloganı ile yola çıktık. Bir söz vardır hani, “Asıl mesele varılacak nokta değil, yolculuktan keyif almak” diye. Bizim de G&G Studio olarak önceliğimiz bu.

İstiyoruz ki her öğrenci burada gireceği derslerden keyif alırken, aynı zamanda kurduğu güzel arkadaşlıklarla, burada zaman geçirirken biriktirdiği anılarla ve içeri girdiği anda hissettiği sıcaklık ve samimiyetle kendine huzurlu bir alan yaratsın. Malum; dünyanın derdi, tasası çok. Paylaşmak gerçekten hafifletiyor. Paylaşmak özgürleştiriyor. Paylaşmak bu dünyadaki kötülüklere iyi geliyor. Dünyayı daha güzel bir yer yapmak için neden paylaştıkça çoğalmayı seçmeyelim? Bizler seçtik. Sizlerle çoğalmak ve sizleri çoğaltmak istiyoruz.

Çocuk Bale sınıfımızla geçen hafta film izlerken, miniklerimizin hafızalarında hatırlayacakları hoş bir anı bırakmanın mutluluğunu yaşadık. Şimdiden sıradaki filmi izlemek için sabırsızlanıyorlar.

Aletli Pilates dersleri sonrası Cadillac’ta fotoğraf yarışımız var 🙂 O kadar eğlenceli ki! Şaka maka poz vermenin heyecanıyla, dersten sonra da ders yapıyor öğrencilerimiz. Hareketin daha dengeli gözükmesi için karınlarını sıkarak core kasları çalıştırmaya devam ediyor ya da bacaklarını açmaya çalışırken sıkı bir stretching yapmış oluyorlar. Güçlendirmek için aylarca emek verdikleri kaslarının meyvelerini görmek istedikleri o fotoğraf karesi için nice terler döküyoruz hep beraber 🙂 Bazen “Olmadı, baştan çekelim” derken, çaktırmadan onları çalıştırmayı seviyoruz 🙂 Her fotoğrafa baktığımızda, o pozun anısı yüzümüzü güldürüyor.

Yoga dersleri sonrası öğrencilerimizle sohbet ederken “acaba hep birlikte Yoga festivaline mi gitsek” diye bir fikir çıktı. Herkesin gözleri ışıl ışıl, herkeste bir heyecan.

Zumba dersleri ile her ders bir parti havasında geçiyor. Aynaya bakıp bakıp gülesimiz geliyor bazen. Dersten çıkıp soyunma odasına girdiğimizde, bazen dersi konuşmaktan giyinmeye fırsat bulamıyoruz. Ta ki hocamız “Üşüteceksiniz, hadi giyiyin artık” diye uyarana kadar 🙂

Yolunuz Bağdat Caddesi civarına düşerse, biz Suadiye semtindeyiz. Ve daha paylaşacak çok şeyimiz var!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.