Pilates, Bale, Yoga, Zumba @ Bağdat Caddesi Suadiye

Bağdat Caddesi Suadiye mevkiinde G&G Studio adı ile “Spor Merkezi ve Bale Okulu” olarak biz de varız.
Heyecanlıyız.

Bale, Pilates, Yoga, Zumba dersleri verdiğimiz okulumuzdaki önceliğimiz; Paylaşım!

Hayatı bütünüyle kabul edip, içindeki güzel renkleri paylaştıkça, çoğalacağımıza inanıyoruz. Bağdat Caddesi civarında oturuyorsanız ya da yolunuz Suadiye’ye düşerse, sizleri okulumuza bekliyoruz. Sporun hayatınıza katacağı değerleri yüz yüze konuşalım…

Bale derslerimiz hem çocuklar hem yetişkinler içindir. Minik arkadaşlarımız bu okulun kapısından içeri girdiklerinde kendi çocukluğumuzu hatırlayıp oyun günlerimize dönüyoruz. Fulya Öğretmenimiz “Haydi çocuklar artık başlıyoruz!” diyene kadar oyunlarımız sürüyor. Okulumuzun Bale eğitmeni Devlet Opera ve Balesi Sanatçısı Fulya Çerçioğlu. Kendi içindeki çocuğa o kadar güzel bakmış, onu öyle itina ile korumuş ki, çocuklar da Fulya öğretmenlerini çok seviyor. Bale derslerimizin içeriğine buradan göz atabilirsiniz.

Pilates derslerini; Aletli ve Mat Pilates olarak iki farklı eğitimle gerçekleştiriyoruz. Aletli Pilates derslerini Gül Yanık, Gözde Şeker, ve Nihan Acar hocalarımız eşliğinde tek, iki kişi veya üç kişi aynı anda alabilirsiniz. Mat Pilates ise 8-10 kişilik gruplarla Nuran hocamız eğitmenliğinde yapılıyor. Planlı ve disiplinli bir spor hayatı istiyorsanız, Bağdat Caddesi Suadiye G&G Studio tam size göre butik bir fitness merkezidir. Hocalarımız derslerde kuş uçurtmuyor 🙂 Pilates derslerimizin içeriği hakkında detaylı bilgi için lütfen lütfen tıklayın.

Yoga derslerimiz Sinem hoca eşliğinde Orijinal Yoga Sistemi kullanılarak yapılıyor. Bu derslerle kendinizi daha iyi hissedecek, farklı bir dünyanın kapılarını aralayacaksınız. Siz de kendinizi arıyor ve bulmaya çalışıyorsanız Yoga dersleri ile kendinizde keşfedeceğiniz çok şey var. Yoga derslerimizin içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.

Zumba derslerimiz en az Zumba kadar deli dolu ve enerjik olan İlknur hocamız eşliğinde yapılıyor. İddia ediyoruz, hiç hareketi sevmeyen biri bile zumba ile kıpırdamaya başlayacaktır 🙂 Gelin ücretsiz deneme dersimize girin. Zumba derslerimizin içeriği hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Okulumuzun web sitesi kurulmadan önce “Bizi doğru yansıtamazsak?” diye tedirgindik. Doğru bilgiler içeren ve bize ait özgün paylaşımlar ile Blog Dünyasına adım atmak istiyorduk… Sloganımız olan Paylaşmayı bilmek çoğalmaktır cümlesinin hakkını verebilmek için bu paylaşımlar da önemliydi.. Web sitemizi tamamladık. Google rehberde adımızı görünce çocuklar gibi sevindik 🙂
Henüz birinci ayını doldurmayan yazılarımızın Google arama sonuçlarına ilk sayfalardan dahil olmasına da..
Diğer makaleleri paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Paylaşmayı bilmek çoğalmaktır!

Leave a Reply

Your email address will not be published.