Suadiye Bale Kursu Yıl Sonu Gösterisi

Suadiye Bale kursu olarak bu sene de her sene olduğu gibi yıl sonu gösterimizi gerçekleştirdik.

Bale okulu olarak düzenlediğimiz gösteride 3-4 yaş çocuk bale, 5-6 yaş çocuk bale ve 7-10 yaş çocuk bale sınıflarımız sahne aldılar. Okulumuzda her geçen sene minik bale öğrencilerimizin kat ettikleri yolu ve ilerleyişlerini görmek bizleri de en az velilerimiz kadar mutlu ediyor.

bale kursu gösteri

Yeni sezon hazırlıklarımızı tamamladık. Klasik Bale sınıflarımız için ön kayıtlar haftaya başlıyor. Tanışacağımız yeni balerin adayları için heyecanımız büyük 🙂

Eğer sizler de minikleriniz için kendilerini ifade edebilecekleri, özgüvenlerini pekiştirecekleri, sosyalleşebilecekleri, bir yandan estetik ve zarafet içeren fiziksel bir duruş kazanırken bir yandan da müzik kulaklarını geliştirebilecekleri, çağdaş, en az çocuğunuz kadar özel bale kursu arıyorsanız, Suadiye G&G Bale kursu olarak çocuklarınızı kucaklamaya hazırız.

ADIM ADIM KLASİK BALE

Suadiye bale kursu derslerimiz 3-4 yaş çocuk balesi ve 5-6 yaş çocuk balesi için hafta sonları yapılıyor. 7-10 yaş çocuk bale dersleri ise her hafta perşembe ve cumartesi günleri yapılıyor. Çocuğunuzun baleye hazır olup olmadığını anlamak için ücretsiz deneme derslerimize katılabilirsiniz.

Bale kursu olarak öğrencilerimize Devlet Opera ve Balesi sanatçısı Fulya Çerçioğlu eğitmenliğinde Klasik Bale dersleri veriyoruz.

3-4 yaş bale sınıfımız Klasik Bale’ye hazırlık sınıfımızdır.

5-6 yaş bale sınıfımız Klasik Bale’ye giriş ve temel bale figürlerinin öğrenildiği sınıfımızdır.

7-10 yaş bale sınıfımız ise bu figürlerin çokça kullanıldığı, yenilerinin öğrenildiği ve geliştirildiği sınıftır.

bale kursu gösteri

Çocuk bale dersleri ile her sene, bir önceki seneye nazaran öğrencilerimizin duruşlarında, dengelerinde ve koordinasyonlarında ciddi farklar görüyoruz. Kendilerindeki bu değişimi sergileyebilecekleri yıl sonu gösterileriyle çocuklarımızın hem özgüvenlerini pekiştiriyor, hem de ne kadar yetenekli olduklarını sizlere gösterebilecekleri bir fırsat yaratmış oluyoruz.

Suadiye Bale kursu olarak geçen sene yıl sonu gösteri hazırlıklarımıza bahar aylarında başladık. Bale öğretmenimiz Fulya Çerçioğlu’nun hazırladığı şahane koreografileri çalışan miniklerimiz, bizleri ışıkların altında Bale’nin büyülü dünyasında bir yolculuğa çıkardılar. Unutamadığımız bu yolculuktan bazı kareleri burada ölümsüzleştirerek hepinize sanat dolu, büyülü bir hafta diliyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.