Zumba Dansı Ücretsiz Tanıtım Dersi

Zumba dansı ya da Zumba fitness nedir hep merak ettiniz, aklınızın bir köşesinde hep vardı ama günlük hayatın koşuşturmacasından aklınızdan uçup gitti. Sonra bir gün önünüze Suadiye G&G Studio’nun Zumba dansı ile ilgili bir blog yazısı düştü. Ve artık ertelememeye karar verdiniz 🙂

Çağın en zevkli kalori yakma egzersizlerinden biri nedir diye sorsak, alacağımız cevapların çoğu hiç kuşkusuz ki Zumba dansı olur. Geçen sezon her yaştan öğrencilerimizin katıldıkları Zumba deslerimizde yaz tatili süreci sona erdi ve yeni sezon için kayıtlarımız başladı.

Yeni sezonu enerjik karşılamak adına ilk Zumba dersimizi parti havasında yapmaya karar verdik ve katılmak isteyen herkesi ÜCRETSİZ etkinliğimize davet ediyoruz!

Zumba dansı deyince gözünüz korkmasın, aslında bu bir fitness dersi. Zumba Fitness olarak da tanımlanan, içinde hem dans figürleri hem de fitness hareketleri bulunan, herhangi bir dans geçmişi gerektirmeyen, oldukça eğleneceğiniz bir ders Zumba.

Çok sevdiğimiz iki Zumba eğitmenimiz İlknur ve İdil hocalarımızın eşliğinde eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor. 11 Eylül Pazartesi akşamı 20:30’da başlayacak olan ilk dersimizi, Zumba’yı merak edenler için bir tanıtım dersi niteliğinde hazırladık. Zumba dansı nedir merak edenler gelsinler ve deneyerek görsünler istedik.

Coşku, eğlence ve bolca enerji depolayacağınız Zumba dersleri ile derdinizi, tasanızı bir kenara bırakmaya ve kıpır kıpır şarkılar eşliğinde deşarj olmaya ne dersiniz?

Zamanında yetişemediniz mi? Hiç dert etmeyin. Normalde 50 dakika olan ders süremizi ilk derse özel uzun tuttuk. 22:00’ye kadar dersimizin istediğiniz herhangi bir yerinde bize dahil olabilirsiniz. İster tadımlık yarım saat, ister 1 saat, ister doyamayıp 1,5 saat Zumba yaparak dersimize katılabilirsiniz.

Yine de neymiş, nasılmış, önden bir fikrimiz olsun diyorsanız, aşağıda derslerimizden görüntüler bulabilirsiniz.

Önümüzdeki kışa Zumba ile içimizi ısıtarak hazırlanmak üzere hepinizi Pazartesi akşamı Suadiye Zumba sınıfımıza bekliyoruz. Katılmak isterseniz, bizlere 0216 463 06 56 numaralı telefondan haber vermeniz yeterli.

Gelelim derse girmeden önce ihtiyacınız olanlara:

  1. İçinde kendinizi rahat hissettiğiniz ve rahat hareket edebileceğiniz spor bir kıyafet
  2. Salonda giyilmek üzere altı temiz bir spor ayakkabı
  3. En önemli maddeyi en sona sakladık: Tebessümünüz 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.