Zumbathon: Down Sendromlu Çocuklar İçin

Zumba 21. yüzyılın en eğlenceli yağ yakma ve zayıflama programları arasında üst sıralarda. Rutin Fitness programlarından sıkılanların vazgeçilmezi haline gelen Zumba dersleri tüm dünyaya en hızlı yayılan sportif faaliyetlerden biri. Biz de Suadiye Zumba derslerimizden yüzleri gülerek ve her geçen gün daha da incelerek çıkan öğrencilerimizi gördükçe mutlu oluyoruz.

Dans ve fitness karışımı bir program olmasının yanı sıra, Zumba ile ilgili aktivite ve organizasyonlar da oldukça fazla. Zumba dersleri dışında, zaman zaman düzenlenen bu organizasyonlara katılarak yaşam enerjinizi daha da arttırmanız mümkün.

Dünyayı böylesine peşinden sürükleyen Zumba, dönem dönem bazı sosyal yardım projelerinde kullanılıyor. Bu organizasyonlarla Zumba severler hem Zumba çatısı altında toplanıp keyifli ve eğlenceli zaman geçiriyor, hem de sosyal sorumluluk projesi kapsamında çorbada tuzları bulunmuş oluyor. Yardım amaçlı düzenlenen bu Zumba partilerine Zumbathon deniyor.

zumbathon

 

Bu seferki Zumbathon konsepti down sendromlu çocuklar… 13 Mart Pazar günü down sendromlu çocuklar yararına Ataşehir Marriott Otel’de saat 17:00’de Zumba partisi yapılacak. Organizasyon biletleri 50 TL. Siz de hem eğlenmek hem de down sendromlu çocuklara katkı sağlamak isterseniz bu partiyi kaçırmayın!

Leave a Reply

Your email address will not be published.